Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Z życia członków ZIG - przestrzeń dla członków Izby!

W zeszłym roku oddaliśmy w Państwa ręce nowy portal Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy - WroBiznes.

Portal powstał z myślą o zapewnieniu jego użytkownikom ciekawych i aktualnych informacji o tematyce gospodarczej, finansowej i prawnej, a także istotnych wiadomości dotyczących działalności firm z Dolnego Śląska. To właśnie tu mają Państwo szansę nie tylko zapoznać się z tym, co dzieje się na lokalnym rynku, ale także zaprezentować swoje największe osiągnięcia i nawiązać owocną współpracę biznesową. Z życia członków ZIG to przestrzeń, którą oddajemy Wam, członkom Izby, gdzie możecie publikować własne informacje na temat działalności Państwa firm! Pozwólcie poznać się innym! Pochwalcie się swoją działalnością, swoimi projektami! Liczymy na to, że WroBiznes w niedługim czasie będzie miejscem spotkań biznesu dolnośląskiego. Zależy nam na tym, aby był on nie tylko portalem, od którego zaczyna się codzienną lekturę, ale również skutecznym narzędziem integrującym przedsiębiorców z całego regionu.

Nowy portal powstawał w oparciu o uwagi i oczekiwania członków ZIG - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Niemniej jest to dopiero początek, mimo iż od kilku miesięcy aktywnie działamy. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo regularnie odwiedzać portal i intensywnie testować część logowaną portalu, nad którą cały czas pracujemy. Niezwykle interesują nas Wasze opinie na temat jego funkcjonowania. Dzięki nim będziemy mogli go ciągle udoskonalać, aby stał się miejscem, z którym będą się Państwo utożsamiać na co dzień. Zespół redakcyjny WroBiznes

Udostępnij >
T