Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       

Pracownik

separator
Impel S.A.
Polecany pracownik
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel to wyjątkowe miejsce wypoczynku dla wymagających Gości. We wspaniałe odnowionym renesansowym zamku, znajduje się luksusowy hotel ze spa.
XVI-wieczny zamek jest doskonale wkomponowany w krajobraz dolnośląskich pól i lasów. Wyróżnia go nowoczesna, komfortowa aranżacja wnętrz, na najwyższym poziomie. Wysublimowana sztuka jest wyróżnikiem tego miejsca – widać ją w dbałości o każdy detal, sposobie aranżacji przestrzeni, wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów. W zamku systematycznie organizowane są wydarzenia artystyczne np. wystawy ceramiki Bożeny Sacharczuk, rzeźb Katarzyny Nowak oraz Krzysztofa Klapkowskiego.
Przestronne, wzorcowe spa marki L’Occitane z gabinetami zabiegowymi i strefą wypoczynku, oferuje bogactwo sensualnych przeżyć, pod postacią zabiegów, na bazie naturalnych składników. Autorska karta dań pobudza kubki smakowe i zachęca do degustacji dzieł sztuki kulinarnej. Kto raz tu trafi – wraca systematycznie w to miejsce, w którym natura, architektura i artyzm tworzą unikalne warunki do wypoczynku.
Strona hotelu
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel