Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       

Wydarzenie

separator
Cykl webinariów dla przedsiębiorców Grupy PFR
  • Webinarium
  • Online
  • 2021-02-24
  •  -  2021-02-24 
Cykl webinariów dla przedsiębiorców Grupy PFR

W dniach 22-26 lutego odbędzie się tydzień informacyjny PFR InfoWeek, podczas którego polscy przedsiębiorcy dowiedzą się, co mają im do zaoferowania instytucje z Grupy PFR. Webinaria skierowane są do małych, średnich i dużych firm, które chcą rozwijać swoją działalność, przeprowadzać transformację w firmie bądź wyjść na nowe rynki zagraniczne.

Celem PFR InfoWeek jest przekazanie informacji dotyczących aktualnej oferty Grupy PFR oraz doradztwo w doborze odpowiednich instrumentów wsparcia, finansowych i doradczych. Webinaria są okazją nie tylko do poznania szczegółów oferty, ale także do zadawania pytań ekspertom.

Program trwa w dniach od 22 do 26 lutego 2021 roku. Każdego dnia w trakcie trwania InfoWeeku ofertę prezentować będzie inna spółka z Grupy PFR. Kolejno występować będą: PFR, ARP, ARP Leasing, PFR TFI, KUKE, PAIH oraz BGK. Wszystkie spotkania odbędą się w formule on-line. Każde spotkania potrwa maksymalnie 1,5 godziny.

Zainteresowani programem, mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na spotkania, które bezpośrednio odpowiadają potrzebom ich firmy. Udział w webinariach jest bezpłatny i wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która potrwa do 25 lutego. Firmy zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się pod linkiem.

Moment pandemii jest dobrym czasem na wprowadzanie zmian w firmie i wykorzystanie większej konkurencyjności przedsiębiorstwa, kiedy poprawi się koniunktura. Dlatego podczas InfoWeeku przedstawiony zostanie wachlarz możliwości, który będzie praktyczną wskazówką dla firm, potrzebujących bodźca do rozwoju, restrukturyzacji, wzmacniania eksportu i wejścia na nowe rynki z pomocą oferty Grupy PFR.

InoWeek Grupy PFR