Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       

Wydarzenie

separator
Konferencja inwestycyjna: ​Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!
  • Konferencja online
  • Online
  • 2021-03-03
  • 00:00  -  2021-03-03  11:00
Konferencja inwestycyjna: ​Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!

Konferencja inwestycyjna: Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Ambasada RP w Tokio, we współpracy z Keidanren, JETRO oraz Shokokai, mają ogromną przyjemność zaprosić Państwa na konferencję inwestycyjną pt. Why Poland now? Attractive destination for energy and infrastructure projects!, która odbędzie się 3 marca 2021 w godz. 8:00 - 11.00 (16:00-19:00 JST).

Formuła konferencji koncentruje się na tematyce inwestycyjnej w kontekście zainteresowania japońskich partnerów inwestycjami w dziedzinie energetyki oraz infrastruktury. Konferencja stwarza wyjątkową okazję dla przedstawicieli polskiego i japońskiego biznesu do wirtualnych spotkań z szerokim gronem potencjalnych partnerów, klientów i inwestorów, nawiązania i podtrzymania relacji biznesowych oraz do przedyskutowania planów potencjalnej współpracy a także zapoznania się z możliwościami współpracy, jakie oferują sektory infrastruktury i energetyki.

Rejestracja
Zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny będą przyjmowane do 28 lutego br. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia przyjmowania aplikacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: promocja@paih.gov.pl.

Więcej informacji -> https://bit.ly/2ZKIepQ

Konferencja będzie miała charakter wirtualny - serdecznie zapraszamy!

Konferencja inwestycyjna: Why Poland now?