Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
BNI Global rozpoczyna działalność we Wrocławiu

Jedna z największych na świecie organizacji networkingu biznesowego – BNI Global, inwestuje w stolicy Dolnego Śląska. W sierpniu zostaną oficjalnie otwarte dwie grupy zrzeszające ponad 100 wrocławskich przedsiębiorców

Międzynarodowa Organizacja Biznesowa (BNI), zrzeszająca właścicieli firm na całym świecie, rozpoczyna działalność w stolicy Dolnego Śląska. Na początku sierpnia przedsiębiorcy z tego regionu otworzą dwie grupy, których członkowie będą spotykać się regularnie, by wspierać lokalne środowisko oraz siebie nawzajem. Oficjalna inauguracja odbędzie się 6 sierpnia o godz. 7.00 w hotelu Haston City. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz Wrocławia.

- Ideą BNI jest promowanie rozwoju firm poprzez współpracę, wzajemną pomoc, rekomendacje i networking – twierdzi Marcin Kowalski, Prezes Zarządu Grupy BNI West. - Działanie w zorganizowany sposób w gronie zaufanych partnerów, daje możliwość by wspólnie sięgać po największe kontrakty i obsługiwać firmy międzynarodowe realnie wpływając nie tylko na kształt własnych firm, ale na całą rzeczywistość gospodarczą wokół nas.

BNI WEST to pierwsza grupa składająca się z blisko 60 lokalnych przedsiębiorców, właścicieli, menadżerów małych i średnich firm z regionu, którzy zatrudniają ponad 500 pracowników. W wyniku podjętych wspólnych działań planują wygenerować minimum 50 mln złotych dodatkowego przychodu w najbliższym roku. Z kolei do drugiej grupy – BNI SOKRATES należy 45 przedsiębiorców.

Misją BNI jest pomoc zrzeszonym osobom – właścicielom firm, rozwijać ich biznes w myśl zasady „Givers Gain” – dający dostaje. Organizacja zrzesza aktywnych w biznesie, sprawdzonych przedsiębiorców, którzy pomagają sobie docierać do klientów, dzielą się wiedzą i tworzą nowe inicjatywy biznesowe. Obecnie do organizacji należy ponad 255 tys. aktywnych członków, którzy spotykają się w 79 krajach na całym świecie. Jej członkowie wygenerowali dla siebie w zeszłym roku zlecenia o wartości ponad 15,4 mld dolarów.

- Aby zostać członkiem BNI należy przejść specjalną rekrutację, a samo uczestnictwo w grupie wymaga czasu – dodaje Marcin Kowalski. - Jednak dla aktywnej osoby, która osiągnęła już sukces w biznesie, BNI może być dobrym narzędziem by poszerzyć horyzonty, zdobywać nowych klientów a przede wszystkim rozwijać swoją firmę.

Udostępnij >
T