Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
VII Wrocławskie Forum Kobiet - Relacja

Rozwój osobisty, innowacje w biznesie i medycynie, moda i ekologia to tylko niektóre tematy, o jakich rozmawiały uczestniczki VII Wrocławskiego Forum Kobiet. Tegoroczne wydarzenie zgromadziło blisko pół tysiąca osób.

„Kobieta świadoma siebie, odpowiedzialna” – pod tym hasłem odbyła się tegoroczna, siódma już edycja Wrocławskiego Forum Kobiet.

https://www.youtube.com/watch?v=aW1M0-1G2Jg

W programie znalazły się debaty o innowacyjności na miarę naszych czasów, odpowiedzialnym biznesie, ekologii, medycynie przyszłości - nowoczesnych wynalazkach ratujących ludziom życie, prawie na co dzień oraz Pracowniczych Planach Kapitałowych.

Uczestniczki mogły dowiedzieć się jak dbać o swoje ciało i duszę, aby zachować zdrowie, młody wygląd i dobre samopoczucie. Rozmawiano również o tym, w jaki sposób zmienić swoje życie, aby dawało jak najwięcej satysfakcji i radości oraz o tym, jak nie bać się zmian.

Można było również zapoznać się z tym, na co zwrócić uwagę dobierając okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Z myślą o paniach został także przygotowany specjalny pokaz mody, podczas którego zaprezentowano najnowsze trendy obowiązujące w obecnym sezonie m.in. letnie sukienki, garnitury czy płaszcze. Z kolei o swojej pracy i pasji opowiedziała Malwina Wędzikowska – kostiumolog, scenograf i stylistka gwiazd.

Niezwykłym zainteresowaniem cieszył się występ Szymona Bobrowskiego – aktora filmowego i teatralnego o „zaglądaniu w głąb duszy”.

- To niezwykle inspirujące spotkanie – twierdzi Szymon Bobrowski. – Kobiety są w naszym męskim życiu najważniejsze. To właśnie one nas tworzą. Dlatego cieszę się, że mogę brać udział w takim wydarzeniu.

Gośćmi specjalnymi Wrocławskiego Forum Kobiet byli również Łukasz Grass - Business Insider Polska oraz Paweł Deląg – aktor filmowy i teatralny. Natomiast spotkanie poprowadziła Beata Tadla – prezenterka telewizyjna.

Wrocławskie Forum Kobiet ma również wymiar prospołeczny. Podczas spotkania zbierane były środki na potrzeby Fundacji Procuro - wspierającej dzieci niepełnosprawne w rozwoju ich talentów i zainteresowań.

W trakcie wydarzenia można było także skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz wziąć udział w licznych konkursach.

- Podczas tegorocznego forum gościliśmy wielu wybitnych ekspertów, dzięki którym mogliśmy poruszyć interesujące tematy z różnych sfer naszej codzienności – mówi Eliza Greber, wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. - Mam nadzieję, że uczestniczki spotkania wyniosły z niego wiele ciekawych informacji przydatnych w codziennym życiu i pracy zawodowej, ale również całą masę inspiracji, pozwalających na ich dalszy rozwój.

VII Wrocławskie Forum Kobiet odbyło się w hotelu Haston. Organizatorem wydarzenia była Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Patronat główny nad przedsięwzięciem objęło PPF Hasco - Lek SA, natomiast patronem strategicznym był BNP Paribas.


Udostępnij >
T
separator