Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Użytkownicy Pyszne.pl wybrali najlepszą restaurację w województwie dolnośląskim

Ramzes I został najlepszą restauracją w województwie dolnośląskim w konkursie Pyszne.pl Awards 2022. Z kolei nagrodę w ogólnopolskiej kategorii “Azjatyckie Smaki” otrzymała restauracja Złoty Smok. Wyboru dokonali użytkownicy serwisu do zamawiania jedzenia online, którzy przez prawie dwa miesiące oddawali głosy na ulubione lokale.

To już ósma edycja Pyszne.pl Awards, czyli nagród, które przyznawane są cenionym lokalom. Na podstawie głosów klientów, najpopularniejszy serwis do zamawiania jedzenia online wręczył 11 tytułów w kategoriach ogólnopolskich, a także wyróżnienia dla najlepszych restauracji każdego regionu. W województwie dolnośląskim ten tytuł oraz nagrody od organizatorów otrzymała Restauracja Ramzes I z Wrocławia. 

Goście biorący udział w konkursie wybrali też Restaurację Roku, którą została Pizzeria Al Forno z Krakowa, oraz najlepszych reprezentantów kuchni z całego świata. Według klientów, królem Azjatyckich Smaków była w tym roku restauracja Złoty Smok z Wrocławia, najlepsze dania bez mięsa serwował warszawski Vegab, a najwyższej jakości potrawy z Włoch podawała Non Solo Pizza z Olsztyna. Bliskowschodnim Odkryciem okazał się Amir Kebab z Katowic, najlepsze dania kuchni polskiej oferowała restauracja Kucharek Sześć z Warszawy, a przepyszne burgery i potrawy z USA przyrządzano w stołecznym lokalu Burgery Nocą&Pizza Neapolitańska.

- Nagroda Pyszne.pl Awards jest przyznawana przez klientów, dlatego ma tak dużą wartość dla restauratorów. Co istotne, część z wyróżnionych znalazło się w konkursie po raz kolejny. To pokazuje ogromne zaangażowanie właścicieli restauracji na przestrzeni całego roku i ich ciągłą determinację do utrzymania świetnej obsługi. Bardzo nas cieszy, gdy restauracje obecne na Pyszne.pl rozwijają się, a my możemy je w tym wspierać - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

W ramach Pyszne.pl Awards nagradzano ponadto restauracje w kategoriach ogólnopolskich. Wśród laureatów znalazł się również przedstawiciel Dolnego Śląska. Nagrodę w kategorii “Azjatyckie Smaki” otrzymała restauracja Złoty Smok z Wrocławia.

W tym roku statuetki Pyszne.pl Awards po raz pierwszy zostały wręczone na uroczystej gali w siedzibie Pyszne.pl we Wrocławiu. Zwycięzcy otrzymali nagrody: w pełni opłacone kody rabatowe, którymi mogą podzielić się z klientami, a także darmowe doładowania TopRank, które pomogą w lepszym pozycjonowaniu restauracji w wynikach wyszukiwania w Pyszne.pl. Z obecnymi na gali rozdania nagród Pyszne.pl Awards spotkał się Tomasz Jakubiak, znany kucharz, prowadzący programów kulinarnych oraz polskiej edycji programu MasterChef Junior.

Udostępnij >
T
separator