Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
WARSZTATY PRZENIESIONE: Dane muszą być bezpieczne

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju i decyzjami władz państwowych oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu warsztatów pn. „Analizy ryzyka bezpieczeństwa informacji” na nowy termin, który zostanie podany do informacji po podjęciu decyzji.

Metody analizy ryzyka bezpieczeństwa informacji to temat najbliższych bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Zachodnią Izbę Gospodarczą - Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz IMNS Polska.

W jaki sposób zabezpieczyć dane swoje i klientów, co zrobić, gdy dojdzie do wycieku informacji i jak przeprowadzić analizę ryzyka wystąpienia takich sytuacji – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy szkolenia, które odbędzie się 24 marca 2020 r. w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, przy ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu.

- Współczesne przedsiębiorstwa stoją przed koniecznością uwzględnienia zarówno lokalnych, jak i globalnych zdarzeń wpływających na ich działalność – mówi Eliza Greber, wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy.-  Dlatego też bezpieczeństwo informacji jest jednym z najważniejszych obszarów, które powinny być przez nie zabezpieczone. Z pewnością uczestnicy warsztatów zdobędą nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną wiedzę, jak sprawić, aby wszelkie przechowywane przez nich dane nie trafiły w niepowołane ręce.

Zajęcia poprowadzi Paweł Jakubiak, Menadźer Zespołu Bezpieczeństwa, Audytor wiodący IMNS Polska, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie we wdrażaniu i audytowaniu systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w instytucjach finansowych i urzędach. Inspektor Ochrony Danych w wielu organizacjach.

Każdy uczestnik, aby wziąć udział w warsztatach musi zabrać ze sobą własny laptop.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego też konieczne są zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

Organizatorami spotkania są IMNS Polska oraz Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal WroBiznes.

Termin: 24 marca 2020 r.
Godzina: 9:00 - 15:30
Miejsce: Centrum Biznesowo-Konferencyjne Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43, 50-059 Wrocław
Agenda spotkania: http://bit.ly/2x3ZxXK

Udostępnij >
T