Zgłoś uwagę Gryfy
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Dolnośląski Gryf – więcej czasu na zgłoszenie udziału

Przedsiębiorstwa oraz samorządy, które chcą wziąć udział w tegorocznym konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” mają na to kilka dni więcej. Termin nadsyłania zgłoszeń przesunięto na 20 września 2019 roku.

Dolnośląski Gryf to nagroda, która promuje innowacyjność i dynamikę rozwoju dolnośląskich firm, docenia zaangażowanie inwestycyjne i zauważa działania na rzecz lokalnych społeczności. Wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. 

Tegoroczna edycja konkursu rozpoczęła się w lipcu. Choć zgłoszenia miały być przyjmowanie do 15 września, na prośbę firm zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu, termin ten przesunięto na 20 września.

- Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie Dolnośląskimi Gryfami i dużą liczbę zapytań dotyczących uczestnictwa w konkursie, postanowiliśmy dać szansę tym, którzy jeszcze nie zdążyli zgłosić swojego uczestnictwa i podarować im kilka dni więcej na wysłanie zgłoszenia – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy – Mam nadzieję, że dzięki temu w rywalizacji weźmie udział jeszcze więcej uczestników, a przez to laureatami tegorocznych nagród zostaną najlepsi z najlepszych.

W tym roku przewidziano osiem kategorii konkursowych. Są to m.in. Innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, Start-Up Roku, Dolnośląski Produkt Roku oraz Pionier Wieku Cyfrowego. W tegorocznej edycji pojawiły się również cztery nowe kategorie: Nagroda za działania proekologiczne, Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcia angażujące społeczność lokalną, Skuteczna Kampania Marketingowa oraz Wizjoner Przestrzeni. Przyznana zostanie również Nagroda Specjalna za Osobowość Roku. 

Jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzymuje statuetkę Dolnośląskiego Gryfa.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/.

 

Udostępnij >
T