Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Dolnośląskie Gryfy – ostatni moment na zgłoszenia

Jeszcze tylko do 15 września 2019 roku przyjmowane są zgłoszenia firm, instytucji i samorządów, które chcą zdobyć jedną ze statuetek tegorocznego Gryfa. W tym roku przewidziano aż cztery nowe kategorie.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Promuje innowacyjność i dynamikę rozwoju dolnośląskich firm, docenia zaangażowanie inwestycyjne i zauważa działania na rzecz lokalnych społeczności.

- Dolnośląskie Gryfy to najbardziej prestiżowa nagroda gospodarcza w naszym regionie – mówi prof. Andrzej Kaleta, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, przewodniczący kapituły konkursu. – Wyróżnia te przedsiębiorstwa i organizacje, które mają rzeczywiście wybitne zasługi dla rozwoju Dolnego Śląska.

W tegorocznej edycji uczestnicy mogą rywalizować w ośmiu kategoriach konkursowych. Są to m.in. Innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, Start-Up Roku, Dolnośląski Produkt Roku oraz Pionier Wieku Cyfrowego. W tym roku pojawiły się również cztery nowe kategorie: Nagroda za działania proekologiczne, Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcia angażujące społeczność lokalną, Skuteczna Kampania Marketingowa oraz Wizjoner Przestrzeni.

- Cieszy nas fakt, że długoletnia działalność Oddziału PZFD we Wrocławiu, w połączeniu z dotychczasową owocną współpracą z Zachodnią Izbą Gospodarczą, w pewien sposób zainspirowały organizatorów do stworzenia nowej kategorii w prestiżowym konkursie, jakim jest Dolnośląski Gryf -  mówi Mirosław Półtorak, Wiceprezes Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich we Wrocławiu. - Wizjoner Przestrzeni to kategoria, która bardzo dobrze ilustruje podejście deweloperów do realizowanych projektów: w swojej działalności zawsze staramy się nie tylko budować mieszkania i domy, ale realnie wpływać na kierunek, w jakim rozwija się miasto i w sposób przemyślany kreować przestrzeń. Dostrzegamy coraz większą potrzebę przykładania wagi nie tylko do kwestii technicznych, ale i zagadnień dotyczących szeroko rozumianego, mądrego planowania, polityki miejskiej, ekologii - czyli obszarów dotykających bezpośrednio jakości życia wrocławian. Dzięki nowej kategorii kapituła daje wszystkim firmom realizującym rozmaite inwestycje budowlane na Dolnym Śląsku możliwość zaprezentowania swoich najlepszych i najbardziej innowacyjnych projektów.

Jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzymuje statuetkę Dolnośląskiego Gryfa.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/.

Udostępnij >
T