Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Doradzą obcokrajowcom jak założyć biznes we Wrocławiu

Wszystko, co trzeba wiedzieć, aby prowadzić firmę w stolicy Dolnego Śląska – tego będzie można się dowiedzieć już 11 czerwca 2019 r. w IdeaPlace

Obcokrajowcy, którym marzy się założenie własnej działalności gospodarczej we Wrocławiu, mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach które odbędą się we wtorek, 11 czerwca 2019 r. w IdeaPlace przy Placu Solnym 15.  

Szkolenie z pewnością zainteresuje wszystkich przyjezdnych z zagranicy, którzy zawsze marzyli o budowaniu własnego biznesu  w obcym kraju, ale mieli zbyt wiele pytań, na które nikt dotąd nie odpowiedział.  Teraz  wszelkie wątpliwości rozwieją ekspertki z Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia i z przyjemnością wyjaśnią wszelkie niejasności.

Uczestnicy spotkania poznają m.in. przepisy prawne związane z zakładaniem firmy oraz miejscowe instytucje otoczenia biznesu. Dowiedzą się także, co Wrocław może zaoferować przedsiębiorcom, co trzeba wiedzieć prowadząc firmę właśnie tutaj oraz na jakie wsparcie można liczyć w Biurze Rozwoju Gospodarczego Miasta Wrocławia. 
Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Organizatorem warsztatów jest IdeaPlace we współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia.

JAK ZAŁOŻYĆ BIZNES WE WROCŁAWIU 
11 czerwca 2019, godz. 17.30, pl. Solny 15 

Udostępnij >
T