Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już 17 czerwca VII Wrocławskie Forum Kobiet!

Kobieta świadoma siebie, odpowiedzialna – pod tym hasłem odbywać się będzie tegoroczna, siódma już edycja Wrocławskiego Forum Kobiet, które odbędzie się 17 czerwca 2019 r. w Hotelu Haston przy ul. Irysowej 1-3 we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Patronat główny nad przedsięwzięciem objęło PPF Hasco - Lek SA, natomiast patronem strategicznym jest BNP Paribas.

W programie VII Wrocławskiego Forum Kobiet znalazły się wykłady dotyczące m.in. odpowiedzialnego biznesu, innowacyjności, medycyny przyszłości, prawa na co dzień oraz tego, jak dbać o swoje ciało i duszę, aby zachować zdrowie i dobre samopoczucie. 

- Wrocławskie Forum Kobiet to spotkanie mające na celu nie tylko poszerzenie przydatnej wiedzy  z wielu dziedzin, ale również duża inspiracja do rozwoju i pozytywnych zmian w życiu – mówi Eliza Greber, wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – W tym roku będzie to wyjątkowe wydarzenie, gdyż nasze zaproszenie przyjęli znamienici eksperci  z wielu ważnych dziedzin m.in. biznesu, medycyny,  farmacji, psychologii, wizażu czy mody. Jestem przekonana, że uczestniczki forum wyniosą z niego nie tylko wiele ciekawych informacji przydatnych w codziennym życiu i pracy zawodowej, ale również całą masę inspiracji, aby zmieniać swoją rzeczywistość na taką, która przyniesie im naprawdę dużo satysfakcji. 

W trakcie wydarzenia będzie można także skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.

Wrocławskie Forum Kobiet ma również wymiar prospołeczny. W trakcie spotkania zbierane będą środki na potrzeby Fundacji Procuro - wspierającej dzieci niepełnosprawne w rozwoju ich talentów i zainteresowań. 

Gośćmi specjalnymi spotkania będą Malwina Wędzikowska - stylistka, Szymon Bobrowski – aktor telewizyjny i teatralny, a także Łukasz Grass redaktor naczelny Business Insider Polska.  Spotkanie poprowadzi Beata Tadla – prezenterka telewizyjna i radiowa.

Udział w forum jest bezpłatny. Zgłoszenie udziału odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego. 

Szczegóły wydarzenia już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij >
T
separator