Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już w czwartek Forum Przemysłu

Przedstawiciele polskiego i zagranicznego przemysłu, ekonomiści, parlamentarzyści, eksperci oraz naukowcy już po raz czwarty spotkają się na Forum Przemysłowym, które odbędzie się 12 i 13 grudnia 2019 r. w Karpaczu

Forum Przemysłu to okazja do szerokiej debaty o kluczowych problemach przemysłu europejskiego, takich jak: reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, polityka klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne oraz nowoczesne i tradycyjne gałęzie przemysłu. Uczestnicy wydarzenia będą rozmawiać również o wszystkim, co dotyczy szeroko pojętego „przemysłu czasu wolnego”, a więc m.in. turystyki, kultury i rozrywki.

Podczas Forum odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń - debat, sesji plenarnych, rozmów i prezentacji. Program spotkania będzie realizowany w kilku ścieżkach tematycznych: inwestycje, społeczeństwo, gospodarka, innowacje i infrastruktura.

Wśród tematów omawianych podczas debat znajdą się m.in. odnawialne źródła energii, transport elektryczny, inteligentne miasto, Open Innovation 2.0, wyzwania związane z powrotami  Polaków z migracji zarobkowej, ochrona przed cyberatakami, projekty infrastrukturalne w regionie Trójmorza, eko-rozwiązania w przemyśle ciężkim oraz kolej szybkich prędkości.  Mowa będzie również o Euro i walutach narodowych, inkubatorach start-upów oraz o budowie marki na poziomie lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

Organizatorem Forum Przemysłowego jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich - organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Miastem Gospodarzem jest Karpacz, a partnerem – Województwo Dolnośląskie.

 

Data: 12-13 grudnia 2019 r.

Miejsce: Centrum Konferencyjne Hotelu Gołębiewski****, ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz

Udostępnij >
T