Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już za chwilę TEDxWSB

Już 18 czerwca 2019 r. we wrocławskiej Wyższej Szkole Bankowej odbędzie się konferencja TEDxWSB. Właśnie ruszyły zapisy na to popularne wydarzenie.

Tematem wiodącym  tegorocznej edycji  konferencji jest  Healthy & Smart. Wystąpienia będą poświęcone m.in.: ekologii, zdrowiu, technologiom i ich wpływowi na człowieka, edukacji oraz przekraczaniu własnych ograniczeń.

W gronie prelegentów są podróżnicy, wynalazcy, lekarze, psycholodzy, wizjonerzy, przedstawiciele świata mediów i biznesu. Każdy mówca w ciągu 18-minutowego wystąpienia podzieli się swoimi odkryciami, pasją i ideami mogącymi zmienić świat na lepsze.

Uczestnicy konferencji mogą też liczyć na dodatkowe atrakcje m.in. sklep, w którym obowiązującą walutą płatniczą jest rozwiązywanie zadań o tematyce wellbeing,  możliwość zagrania w grę "zero waste" firmy Grywit, pokaz mody afrykańskiej marki KOKOworld,  a także stoiska z ekologiczną żywnością i modą eko oraz afterparty,
Agenda, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie: https://tedxwsb.pl/.

Konferencja TEDxWSB realizowana jest na podstawie licencji międzynarodowej konferencji TED (skrót od ang. Technology, Entertainment and Design – Technologia, Rozrywka i Design). Jest to marka konferencji organizowanych przez fundację non-profit Sapling Foundation.

Udostępnij >
T