Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Knight Frank

Knight Frank to międzynarodowa grupa doradców do spraw nieruchomości. W Polsce firma jest obecna od 1998 roku, kiedy wraz z wejściem na stołeczny rynek rozpoczęła budowanie pozycji na rynkach regionalnych, w tym we Wrocławiu.

W ciągu ponad 20-lat obecności w stolicy Dolnego Śląska eksperci Knight Frank byli zaangażowani w wiele projektów komercyjnych, świadcząc różnego rodzaju usługi z zakresu nieruchomości komercyjnych. Jako Knight Frank w Polsce specjalizujemy się w usługach z zakresu wynajmu powierzchni komercyjnych (Reprezentacja Właściciela i Najemcy), zarządzania nieruchomościami i aktywami, doradztwa deweloperskiego i inwestycyjnego oraz badań rynku i wycen nieruchomości. Świadczymy także usługi doradztwa w zakresie workplace solutions oraz zarządzania projektami aranżacyjnymi na zlecenie najemców. Nasz zespół konsultantów wnikliwie monitoruje sytuację na rynku nieruchomości, dzięki czemu nasze doradztwo zawsze jest oparte na najświeższych danych.

Eksperci Knight Frank przestrzegają globalnych standardów wyznaczonych przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Jako pierwsza firma doradcza z sektora nieruchomości uzyskaliśmy certyfikat RICS. We Wrocławiu współpracujemy z Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej (ARAW), doradzając inwestorom w wyborze lokalizacji do prowadzenia biznesu na obszarze Dolnego Śląska. Jesteśmy partnerem portalu informacyjnego dla inwestorów – Invest in Wroclaw. Chętnie dzielimy się wiedzą, organizując cykliczne eventy dla właścicieli nieruchomości i najemców. Zapraszamy do kontaktu z ekspertami z naszego biura we Wrocławiu.

Udostępnij >
T