Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Konferencja pn. "Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny."

Bank Gospodarstwa Krajowego, Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" serdecznie zapraszają do udziału w regionalnej konferencji BGK "Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny.", która odbędzie się 16 kwietnia (wtorek) 2019 r. o godz. 9:00, w Haston City Hotel, ul. Irysowa 1-3, Wrocław.

Idea konferencji
Bank Gospodarstwa Krajowego jako państwowy bank rozwoju wspiera rozwój społeczno-ekonomicznego Polski, w tym przedsiębiorców i samorządu terytorialnego. Konferencje, które odbędą się w blisko 50 miastach Polski, będą miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu. Stworzą płaszczyznę do nawiązywania współpracy, dzięki której samorządowcy będą bardziej przedsiębiorczy, a przedstawiciele biznesu będą w większym stopniu uwzględniali w swojej codziennej działalności element społeczny. Spotkania mają także na celu przybliżenie uczestnikom możliwości skorzystania na poziomie regionalnym z programów rozwojowych wynikających ze Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Cel konferencji
Każda konferencja jest niepowtarzalnym wydarzeniem uwzględniającym specyfikę i potrzeby konkretnego regionu, lokalnych władz, przedsiębiorców i społeczności. Będzie to okazja do spotkań z ekspertami Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią możliwości wspierania regionów i działających na ich terenie firm. Stałym elementem każdej konferencji będzie panel dyskusyjny koncentrujący się wokół kwestii strategicznych dla danego województwa. Na uczestników wydarzenia czekać będą również warsztaty prowadzone przez gościa specjalnego, mówcę motywacyjnego mjr. Rocco A. Spencera, który opowie uczestnikom, jak odnosić sukcesy na zawodowym polu walki. Mjr. Spencer pokaże uczestnikom, jak przekładać strategię i taktykę wojskową na sukcesy w życiu zawodowym. Mjr. Spencer jest emerytowanym oficerem wojsk amerykańskich, który po przejściu na emeryturę wojskową doradzał firmom amerykańskim i polskim.

Dla kogo?
Regionalne konferencje BGK, przedsiębiorców i samorządu terytorialnego skierowane są do osób mających wpływ na rozwój gospodarczy regionów.
Do udziału zapraszamy:
– przedsiębiorców,
– przedstawicieli samorządu terytorialnego,
– przedstawicieli administracji.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 11 kwietnia 2019 r. poprzez rejestrację na stronie BGK lub pod nr telefonu/e-mail +48 883 544 493, zaproszenia@regionalnekonferencjebgk.pl.

Regionalna konferencja BGK "Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny."

Udostępnij >
T