Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Konferencja nie tylko dla początkujących przedsiębiorców

Możliwości pozyskiwania kapitału na międzynarodowy rozwój biznesu to główny temat konferencji Startup Wrocław: Ewolucje – Money, która odbędzie się 30 maja 2019 r. we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty.

W trakcie konferencji eksperci z Polski i z zagranicy, przedstawiciele funduszy inwestycyjnych oraz wrocławskich startupów, które korzystają z różnych źródeł i modeli finansowania  opowiedzą o swoich doświadczeniach w biznesie, a także doradzą młodym przedsiębiorcom, w jaki sposób pozyskać środki na prowadzenie własnej firmy i jej rozwój, zwłaszcza na arenie międzynarodowej.   

Głównymi prelegentami Startup Wrocław: Ewolucje- Money będą m.in. Marek Zmysłowski - przedsiębiorca i inwestor, który z sukcesem rozwinął w Nigerii portal Jumia Travel oraz Lawrence Barclay – partner zarządzający funduszu Manta Ray Ventures założonego przez Sebastiana Kulczyka.

Według organizatorów konferencja Startup Wrocław: Ewolucje – Money ma być nie tylko szansą na naukę dla młodych firm, ale także okazją do wymiany doświadczeń biznesowych oraz miejscem spotkania wszystkich, którzy w swojej działalności stawiają na innowacyjność.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz bilety dostępne są na stronie internetowej: https://www.wroclaw.pl/startupy/evolution

Organizatorem konferencji jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Udostępnij >
T