Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Księgowi spotkają się we Wrocławiu

Już 26 września 2019 r. we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL.

Według organizatorów konferencja KONEL to kontynuacja działań wspierających dialog, wymianę doświadczeń, budowanie relacji oraz przekazywanie wiedzy z zakresu usług księgowych. Jej celem jest odpowiedź na pytanie dotyczące roli księgowego w firmie oraz przyszłości współpracy pomiędzy biurami rachunkowymi a przedsiębiorcami. Uczestnicy porozmawiają również o przyszłości zawodu księgowego. Przedstawione zostaną również światowe trendy rozwoju zawodu księgowego.

Wśród wykładowców i panelistów, również z zagranicy, znaleźli się wybitni profesjonaliści z zakresu rachunkowości i biznesu. Będą mówili m.in. o roli biur rachunkowych w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i Unii Europejskiej, zadaniach instytucji zrzeszających księgowych i biura rachunkowe na rzecz rozwoju branży oraz o tym, jak zarabiać na usługach księgowych. Mowa będzie również o rachunkowości innowacji gospodarczych i START-UPów, zmieniających się przepisach, a także o pracowniczych planach kapitałowych. Nowe wyzwania dla przedsiębiorców i księgowych.

W trakcie konferencji wręczone zostaną także certyfikaty firmom pracującym zgodnie z wytycznymi zawartymi w Deklaracji Dobrych Praktyk.

Więcej informacji na stronie www.konferencjakonel.eu.

Partnerem wydarzenia jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął portal www.WroBiznes.pl.

 

Udostępnij >
T