Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Maseczki w pakiecie z biletem

W ofercie „Bezpieczni z KD” wszyscy pasażerowie kupujący miesięczny bilet sieciowy będą otrzymywać zestaw 20 maseczek ochronnych.

Od poniedziałku, 20 kwietnia do każdego nowo kupowanego biletu sieciowego dolnośląski przewoźnik będzie dodawał zestaw 20 jednorazowych maseczek ochronnych.

- Zależy nam na bezpieczeństwie pracowników i pasażerów – twierdzi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich. - „Bezpieczni z KD” jest kontynuacją działań ograniczających rozprzestrzenianie się epidemii, które podejmujemy w ostatnich tygodniach. Dołączenie 20 maseczek pozwoli podróżnym na bezpieczne dojazdy do pracy.

Już wcześniej Koleje Dolnośląskie wyposażyły swoich pracowników w indywidualne zestawy maseczek i rękawiczek. Drużyny konduktorskie posiadały również maseczki, które udostępniały pasażerom wskazującym objawy chorobowe.

Bilet sieciowy pozwala na podróżowanie wszystkimi pociągami Kolei Dolnośląskich, nie jest ograniczony do jednej, wybranej trasy. Bilet będzie dostępny w ofercie promocyjnej w cenie 249 zł, taryfa będzie obejmować również wszystkie ulgi ustawowe.

Bilety wraz z maseczkami można nabywać w kasach biletowych Kolei Dolnośląskich.

Udostępnij >
T