Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Miasto może być inteligentne

Jak firmy pomagają tworzyć inteligentne miasta i jak dany startup może włączyć się w ten proces we Wrocławiu? O tym wszystkim porozmawiają uczestnicy Startup Wrocław: meetup #11 Smart City, który odbędzie się 14 listopada

Jak zbudować inteligentne miasto, co jest potrzebne do stworzenia „smart city” oraz jak w proces jego budowy włączyć się we Wrocławiu – te kwestie będą poruszane podczas najbliższej edycji  Startup Wrocław: meetup #11, która odbędzie się w Nokia Garage.

Podczas spotkania wystąpią przedstawiciele Urzędu Miejskiego we Wrocławiu, startupów ReviveMachines i Wheelme oraz eksperci z firmy Nokia.

 - Pomysł na zorganizowanie wydarzenia dotyczącego właśnie tematyki Smart City został zgłoszony przez uczestników poprzednich meetupów - mówi Ewa Kaucz, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. - W ankietach ewaluacyjnych pytaliśmy ich o czym chcieliby porozmawiać w przyszłości i spora część wskazała właśnie na kwestię inteligentnych miast. Otrzymujemy także sporo pytań od przedsiębiorców o to, jak mogą włączyć się w inicjatywy smart realizowane w samym Wrocławiu. Wraz z Biurem SmartCity chcieliśmy to dokładnie przybliżyć oraz pokazać przykłady realizowanych już projektów.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:30 w Nokia Garage przy ul. Szybowcowej 2. Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja na stronie: https://www.wroclaw.pl/startupy/meetup-11

Organizatorem Startup Wrocław: meetup #11 Smart City jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, partnerem strategicznym Nokia Garage, a partnerem Biuro Smart City.

 

Udostępnij >
T