Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Nauczą jak zoptymalizować finanse w firmie

W jaki sposób poprawić efektywność procesu i wynik ekonomiczny swojej firmy oraz uwolnić pracownika od powtarzalnych, monotonnych czynności – tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy "Warsztatu RPA - robotyzacja i procesowość w finansach", który odbędzie się 27 marca we Wrocławiu

Podczas warsztatów przedstawiciele UiPath, Robotics Smart Solutions i Impel Business Solutions  opowiedzą o sposobach optymalizacji procesów finansowych w firmie poprzez wykorzystanie technologii RPA i zarządzanie procesowe.

Uczestnicy dowiedzą się czym jest RPA i jak ocenić opłacalność tego rozwiązania dla firmy (ROI), jak identyfikować procesy do robotyzacji, w jaki sposób zmiany procesowe wpływają na organizację i jak analizować i modelować procesy, by osiągnąć zamierzone efekty optymalizacyjne. Przedstawione zostaną także konkretne wdrożenia w finansach  oraz to jakie problemy one rozwiązują i jakie dają korzyści przedsiębiorstwu. W programie warsztatów jest również wspólne tworzenie robota.

 Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się: UiPath - dostawca technologii RPA, INFOR, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Zachodnia Izba Gospodarcza, Wrocławski Park Technologiczny, portal "WroBiznes" i branżowe tytuły prasowe: "Finanse + controlling", " Controlling i rachunkowość zarządcza" oraz "Informacja zarządcza”.

Ruszyły już zapisy na warsztaty. Można to zrobić na stronie: https://bpo.impel.pl/robotyzacjawfinansach.php

Ilość miejsc ograniczona. Koszt udziału w warsztatach to 200 zł netto/osobę.

Udostępnij >
T