Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Nie gotuj! Zamów! Wesprzyj przedsiębiorców!

Choć raz w tygodniu zrób sobie święto i zamów jedzenie w jednej z miejscowych restauracji. To nie tylko przyjemność dla Ciebie. To przede wszystkim bardzo konkretne wsparcie dla lokalnych przedsiębiorców, którzy są teraz w wyjątkowo ciężkiej sytuacji

Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy zainicjowała akcję „Nie gotuj! Zamów! Wesprzyj przedsiębiorców!”. Namawia do tego, aby mieszkańcy Dolnego Śląska, choć raz w tygodniu zamówili posiłki w jednej z lokalnych restauracji i w ten sposób wsparli działalność miejscowych przedsiębiorców.

-  Osoby prowadzące restauracje, bary czy kawiarnie są teraz w bardzo trudnej sytuacji – mówi Eliza Greber, wiceprezes Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Nie mogą otworzyć swoich lokali dla klientów. Jedyne, co jest teraz dopuszczalne, to sprzedaż serwowanego przez nich jedzenia na wynos. To spowodowało, że ich obroty drastycznie spadły. Niektórym prawie do zera. Dlatego gorąco namawiamy, nie tylko członków ZIG, do zamawiania posiłków do własnych domów. Każde zamówienie jest teraz prawie na wagę złota.

Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy będzie promowała wszystkie lokale gastronomiczne, które wyrażą taką wolę, m.in. na portalu WroBiznes.pl.

Dane tych firm są przyjmowane pod adresem mailowym: biuro@zig.pl i nr tel. 530 018 812

„Nie gotuj! Zamów! Wesprzyj przedsiębiorców!”

Udostępnij >
T