Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Obok stadionu powstanie duży obiekt dla biznesu

W pobliżu wrocławskiego stadionu, przy ul. Szczecińskiej powstanie Citylink Wrocław Stadion – nowoczesne magazyny Small Buissnes Units wraz z reprezentacyjnymi biurami. Właśnie rusza jego budowa

Citylink Wrocław Stadion to obiekt oferujący ponad 10 tys. mkw nowoczesnej powierzchni magazynowo - biurowej . Najemcy będą mogli tam skorzystać z biur dopasowanych do ich potrzeb, od najmniejszych do prawie 2 tys. mkw. Do ich dyspozycji będą także powierzchnie magazynowo - wystawiennicze od blisko 500 mkw.

- Działka, na której powstaje obiekt ma idealne parametry dla naszych najemców – twierdzi Michał Starybrat Dyrektor ds. rozwoju Citylink. - Znajduje się nie tylko blisko autostrady A8, ale jest także świetnie skomunikowana z autostradą A4 i lotniskiem, co umożliwi bardzo szybką dystrybucję towarów w ramach Last Mile Logistics. Wybierając miejsce, bardzo ważna była dla nas także komunikacja miejska, aby pracownicy naszych najemców mogli komfortowo dotrzeć do miejsca pracy.

Powstający obiekt będzie się składał z dwóch części: trzykondygnacyjnego budynku biurowego o wysokim standardzie oraz jednokondygnacyjnej hali magazynowej z pomieszczeniami socjalno-biurowymi i reprezentacyjnymi budynkami biurowymi przyległymi do hali.

Citylink Wrocław Stadion zostanie oddany do użytku w III kwartale 2020 roku. Aktualnie w miejscu, gdzie powstanie, zakończyły się prace rozbiórkowe i jest on przygotowywany do rozpoczęcia prac ziemnych.

- We wrześniu 2019 roku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Niezwłocznie przystąpiliśmy do przygotowania terenu pod zabudowę – mówi Michał Starybrat.  - Prace posuwają się sukcesywnie , aby już we wrześniu 2020 roku oddać magazyny i biura najemcom. W tej chwili są jeszcze możliwe zmiany w poszczególnych projektach, prowadzące do zindywidualizowania powierzchni. Chcemy, aby najemca miał wpływ nie tylko na wielkość wynajmowanej powierzchni, ale także na aranżację wnętrz i ilość udogodnień, których będzie potrzebował.

Udostępnij >
T