Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Pakiet na miarę ważnego pracownika

W dobie walki o najlepszą kadrę, pracodawcy stosują wiele zachęt, które mają spowodować, że Ci najbardziej pożądani pracownicy, zechcą zatrudnić się właśnie u nich. W ostatnim czasie do najbardziej docenianych zachęt należy prywatna opieka medyczna w wersji premium

Informatycy, programiści, prawnicy, inżynierowie są najbardziej poszukiwanymi pracownikami na rynku. Firmy, aby ich pozyskać, oferują nie tylko wysokie wynagrodzenie, ale również dodatkowe profity, jak karnet na zajęcia sportowe, wyjazdy integracyjne, kursy językowe, szkolenia, a nawet zajęcia relaksacyjne w czasie pracy. Do niedawna atrakcyjnym bonusem była prywatna opieka medyczna. Jednak w związku z faktem, iż oferuje ją już prawie każdy liczący się pracodawca, stała się ona produktem masowym. To spowodowało obniżenie jakości typowych abonamentów medycznych. Wiele osób korzystających z usług abonamentowej opieki medycznej w prywatnej przychodni sieciowej, często ma problem nawet ze sprawną rezerwacją wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.

Odpowiedzią na to są nowe rodzaje pakietów medycznych o charakterze premium, których charakterystyka i zakres jest sprawiają, że korzystający z nich pacjenci czują się realnie zaopiekowani i docenieni.

- Pakiety premium powstały z myślą o osobach, dla których dbanie o zdrowie własne i najbliższych osób jest jednym z priorytetów – mówi lek. med. Tomasz Szczepański, Kierownik ds. medycznych sieci Opieka Medyczna Golden Care we Wrocławiu. – Są skierowane do osób, którym zależy na sprawnym dostępie nie tylko do lekarza rodzinnego, ale również do szerokiej gamy specjalistów oraz kompleksowych i specjalistycznych badań medycznych. Pacjenci mogą również liczyć na dodatkowe elementy stanowiące o komforcie opieki i oszczędności ich czasu, jak np. medyczne usługi concierge, dedykowany numer infolinii i adres e-mail, telefoniczne zamawianie leków, dostawa leków pod adres zamieszkania, priorytetowe terminy wizyt, czy obsługa w strefie VIP.

Pakiety medyczne premium poza standardowym zakresem opieki, mogą także obejmować profilaktyczny przegląd stanu zdrowia pod kątem ogólnej oceny stanu organizmu oraz profilaktyki zagrożeń z kręgu chorób sercowo-naczyniowych i onkologicznych, takich jak zawał serca, udar mózgu, tętniak, nowotwory przewodu pokarmowego, jamy brzusznej oraz narządów płciowych.

- Oferowany przez pakiet medyczny premium został zaprojektowany przez lekarzy specjalistów z myślą o ich własnych rodzinach i przyjaciołach – dodaje dr Tomasz Szczepański. – To oznacza, że zapewnia on pokrycie zapotrzebowania na realne potrzeby medyczne pacjenta.

 

Udostępnij >
T