Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Pierwsze centrum szkoleniowe Infor działa we Wrocławiu

Każdy nowy pracownik, zatrudniany przez firmę Infor w Europie, przyjedzie na szkolenie do stolicy Dolnego Śląska. Firma, która jest dostawcą aplikacji biznesowych działających w chmurze, oficjalnie uruchomiła Europejskie Centrum Szkoleniowe — Infor Academy we Wrocławiu.

To pierwsza jednostka Infor Academy na świecie. Centrum odpowiada za szkolenia pracowników i partnerów firmy z zakresu najnowszych produktów i technologii, w które przedsiębiorstwo zainwestowało w ciągu ostatnich lat ponad 3 miliardy dolarów. Skuteczne korzystanie z tych innowacji wymaga tego, by jego załoga i kontrahenci w całej Europie otrzymali pakiet najwyższej jakości szkoleń. To właśnie zadanie Europejskiego Centrum Szkoleniowego — Infor Academy. Co roku będzie ono gościło tysiące pracowników sprzedaży i konsultantów wdrożeniowych.

- Intensywnie inwestujemy i angażujemy się w rozwijanie najnowszych technologii – mówi Artur Sawicki, dyrektor Center of Excellence firmy Infor. - Rozwiązania chmurowe oraz sztuczna inteligencja są już codziennością w biznesie. Tu, w Europejskim Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu, wiedza dotycząca tych rozwiązań będzie gromadzona, rozwijana i przekazywana pracownikom i partnerom naszej firmy, a w kolejnych etapach – również studentom .O wyborze Wrocławia zadecydował fakt lokalizacji – w sercu Europy, z coraz lepszą siatką połączeń lotniczych, dobrą infrastrukturą hotelową, a także dostępem do świetnych ekspertów już pracujących w Infor we Wrocławiu. Z decyzją o wyborze zbiegło się ogłoszenie tytułu „Best European Destination 2018” dla Wrocławia.

Szkolenia będą prowadzone zarówno przez lokalnych trenerów we Wrocławiu, jak i ekspertów pracujących w firmie na całym świecie.

Obie wrocławskie jednostki Infor — Europejskie Centrum Szkoleniowe oraz Center of Excellence — zostały zlokalizowane w kompleksie biurowym Retro Office House w centrum miasta. Ich łączna powierzchnia to blisko 6 000 m2.

Zespół liczy 330 pracowników. W tym roku firma planuje zatrudnienie kolejnych 70 osób.

 

Udostępnij >
T