Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Pierwszy w Polsce salon gier Gamestate otwarty we Wroclavii

Gamestate, salon gier rodem z lat 80. otworto właśnie we Wroclavii. To nowoczesne miejsce z ponad 50 wyjątkowymi tytułami – od retro Pac-mana, Mario Kart i Cymbergaja po Taneczną Rewolucję. Koncept Gamestate został zaprojektowany tak, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć grę dla siebie.

Holenderski operator gier zręcznościowych Gamestate otworzył swój pierwszy lokal w Polsce. Salon we Wroclavii zajmuje w centrum powierzchnię o wielkości ponad 900 m2. Rozrywkę dla całej rodziny zapewnią gry zręcznościowe takie jak: Pac-man, Mario Kart, Cymbergaj, NBA Hoops oraz seria gier tanecznych Pump It Up. Na klientów czeka także zupełnie nowe, wyjątkowe doświadczenie VR – wirtualna rzeczywistość King Kong z Wyspy Czaszki.

Miejsce z ponad 50 grami zapewni rozrywkę oraz zdrową dawkę rywalizacji dla każdego – zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcieliby przypomnieć sobie czasy dzieciństwa. Podczas zabawy wszyscy chętni mogą zbierać kupony, które następnie zostaną wymienione na nagrody. Osoby poniżej 18. roku życia muszą przebywać pod opieką dorosłych.  

– Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że możemy otworzyć nasz najnowszy salon gier w tym pięknym mieście. Jest to nasz pierwszy Gamestate w Polsce, ale na pewno nie ostatni. Naszym celem jest zapewnienie naszym gościom niekończącej się zabawy i ekscytujących doświadczeń! – mówi Leroy Dijkstra, Concept Operations Manager Gamestate.

Na 64 tys. m² powierzchni Wroclavii znajduje się ponad 180 sklepów, restauracji, a także popularne miejsca rozrywki, takie jak kino Cinema City z jedynym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX. Już od 15 października br. można przejechać się we Wroclavii po ultranowoczesnym torze kartingowym Pitlane, wyposażonym w 16 dużych gokartów elektrycznych i 6 gokartów dla dzieci. Tor we Wroclavii jest wyjątkowym tego typu obiektem w Polsce. Moc atrakcji dla najmłodszych zapewnia Sala Zabaw Fikołki, zewnętrzny plac zabaw i kilka bezpłatnych stref dla dzieci znajdujących się w obrębie centrum.

Udostępnij >
T