Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Podwrocławska fabryka zatrudni blisko 600 osób

Centrum produkcyjno-logistyczne The Hut Group w Magnicach pod Wrocławiem rozpoczęło właśnie rekrutację 180 pracowników na stanowiska magazynowe i produkcyjne. Kolejnych 400 osób zamierza zatrudnić jesienią tego roku.

The Hut Group to brytyjska firma e-commerce, działająca w segmencie zdrowie i uroda, która  w ubiegłym roku otworzyła w Polsce swoją fabrykę. Teraz poszukuje nowych pracowników. Pierwsi z nich rozpoczną pracę już w lipcu. To efekt rozwoju firmy o nowe linie produkcyjne oraz przygotowania do szczytów sprzedażowych w e-handlu.

Na zatrudnionych czeka atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy. Pracodawca przewidział również pakiet benefitów pozapłacowych, np. dofinansowanie posiłków, kartę sportową i bezpłatny dojazd z okolicznych miejscowości.

- Wrocław został wybrany na lokalizację naszego nowego centrum produkcyjno-logistycznego z uwagi na szereg czynników m.in. doskonałą infrastrukturę drogową, dogodne połączenia lotnicze z Wielką Brytanią, bliskość niemieckiej i środkowoeuropejskiej bazy klientów, a także dostępność wykwalifikowanych pracowników na Dolnym Śląsku – mówi Matthew Moulding, założyciel i prezes The Hut Group. - W połączeniu z naszym europejskim centrum operacyjnym w Berlinie, nowa inwestycja mocniej zaznaczy naszą obecność na kontynencie, umożliwiając szybszą obsługę klientów.

Udostępnij >
T