Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Podyskutują o sztucznej inteligencji

Jakie mamy oczekiwania wobec sztucznej inteligencji, czy można poprawić widzialność polskich badań nad AI w świecie oraz jakie są szanse na jej rozwój - to część tematów, które ponad 200 ekspertów poruszy na Politechnice Wrocławskiej w ramach konferencji PP-RAI'2019

Od 16 do 18 października 2019 r. przedstawiciele najważniejszych krajowych środowisk zajmujących się sztuczną inteligencją będą uczestniczyć w drugiej edycji konferencji PP-RAI'2019. Na wydarzenie w Centrum Kongresowym PWr (D-20) zaprasza Katedra Systemów i Sieci Komputerowych Politechniki Wrocławskiej.

Do Wrocławia przyjedzie ponad 200 osób z różnych organizacji i uczelni zajmujących się rozwojem sztucznej inteligencji w Polsce. Nie zabraknie przedstawicieli takich firm jak TiDK, Nokia i Microsoft. Pojawią się także specjalni delegaci z Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Technologii i Innowacji, a także przedstawiciele władz Wrocławia.

 Głównym celem spotkania na Politechnice będzie wymiana wiedzy z zakresu nowoczesnych metod sztucznej inteligencji stosowanych w rożnych gałęziach nauki i przemysłu. Pozwoli to na doprowadzenie do zwiększenia konkurencyjności Polski na rynku międzynarodowym z zakresu AI.

Program konferencji oraz więcej informacji znajduje się na stronie http://pp-rai.pwr.edu.pl/.

Udostępnij >
T