Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Popracują nad karierą kobiet

Jak być pewną siebie szczęśliwą kobietą i żyć na własnych warunkach – tego wszystkiego dowiedzą się panie, które w najbliższą sobotę wezmą udział w szkoleniu „Liberty! Kobiety w karierze”. Dla naszych czytelniczek mamy 5 zaproszeń na to wydarzenie.

„Liberty! Kobiety w karierze” to intensywne, całodniowe warsztaty, na których panie krok po kroku pozbywają się blokad, ograniczeń i odkrywają się na nowo. Prowadzone są od dwunastu lat przez międzynarodową trenerkę i businesswoman - Beatrice Bartlay. Uczestniczkami tych zajęć są kobiety wielu narodowości, o różnym statusie materialnym, zawodowym, społecznym i różnych aspiracjach życiowych. 

- Po wielu godzinach spędzonych z tysiącami kobiet, zauważyłam, że na całym świecie borykają się one z tymi samymi problemami, rozterkami i nie wykorzystują swojego potencjału – mówi Beatrice Bartlay. – Bywają zagubione, niepewne, a wiele z nich nie ma ustabilizowanej sytuacji finansowej. Żyją w oparciu o stereotypy. Niektóre z nich są wypalone zawodowo, stojące przed dylematem - co dalej – wracać do korporacji, a może zaczynać własny biznes. Jednak również spotykam w swoim życiu kobiety pełne energii, które chciałyby w swoim życiu coś zmienić, ale nie wiedzą jak to zrobić, nie mają pomysłu na siebie i nie wiedzą kiedy te zmiany wprowadzić w życie.  Stworzenie warsztatów ”Liberty! Kobiety w karierze” było więc naturalną konsekwencją moich trenerskich, biznesowych i osobistych doświadczeń. Gdy wyjechałam do Wielkiej Brytanii, nie posiadając wielkiego kapitału w obcym kraju, bez żadnych znajomości osiągnęłam spektakularny sukces w biznesie. Sama zadbałam o swoją niezależność i stabilność finansową. Na własnej skórze doświadczyłam blasków i cieni bycia kobietą sukcesu. Dlatego na moich warsztatach dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Beatrice Bartlay z pochodzenia jest Polką. To laureatka wielu brytyjskich prestiżowych nagród i nominacji biznesowych przyznawanych m.in. przez London Chamber of Commerce and Industry. Laureatka plebiscytu „Biznesowe Inspiracje Polek na Świecie” organizowanego przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet oraz Premier International Business Club. Wybrana  przez brtytyjską Federation of Small Businesses do grona 100 wybitnych kobiet, które są wzorami do naśladowania w biznesie. Autorka książek „Work Smart Not Hard”, „Liberty - Women Mean Business” oraz „Kobiety w Karierze”. Współautorka książki  ‘Biznesowe Inspiracje Kobiet’.

Warsztaty „Liberty! Kobiety w karierze” odbędą się 25 maja 2019 r we wrocławskim Hotelu Ibis Silver Conference Center przy Pl. Konstytucji 3 Maja.

Dla użytkowniczek portalu WroBiznes mamy 5 zaproszeń na to wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy w kilku zdaniach napisać, dlaczego warto wziąć w nich udział. Na odpowiedzi czekamy pod adresem: biuro@zig.pl.

Regulamin konkursu pt. „Liberty! Kobiety w karierze”.

Udostępnij >
T