Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Porozmawiają o wsparciu finansowym dla przedsiębiorców

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową. Pierwszy z nich już 14 października 2021 r.

W czwartek, 14 października 2021 r. o godzinie 11.00 odbędzie się webinar skierowany do przedsiębiorców z województwa dolnośląskiego i opolskiego. Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kompleksowej oferty wsparcia finansowego, oferowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu.

Podczas webinarium uczestnicy dowiedzą się jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania oraz jakie są szczegóły jej oferty skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19. Uczestnicy webinaru dowiedzą się także jak w szybki i łatwy sposób, bez wychodzenia z domu, można skorzystać z modułu do składania wniosków online za pomocą Portalu Klienta ARP.

Prelegenci:

Monika Konofał - dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców we Wrocławiu, ARP S.A., ekonomistka i menedżerka z ponad 13 letnią praktyką i doświadczeniem w bankowości biznesowej i korporacyjnej. Ekspert w zakresie zarządzania i finansów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Odpowiedzialna za rozwój biznesu ARP w regionie dolnośląski i opolskim oraz kontakty z kluczowymi klientami, instytucjami państwowymi i samorządowymi.

Piotr Paczyński - dyrektor handlowy KUKE FINANCE S.A., absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku finanse i rachunkowość, a także studiów magisterskich w Wielkiej Brytanii – Nottingham Trent University – Business School oraz Studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w finansowaniu przedsiębiorstw, zdobyte w międzynarodowych instytucjach.

Rafał Bała - manager ds. transakcji leasingowych w ARP Leasing 1 Sp. z o.o., specjalista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym. Uczestnik wielu projektów dotyczących finansowania działań przedsiębiorców w jednym z największych polskich banków.

Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Aby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zarejestrować na stronie organizatora.

 

 

 

Udostępnij >
T
separator