Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Porozmawiają o wyzwaniach współczesnej produkcji

Przedstawiciele firm produkcyjnych z różnych branż spotkają się podczas Dynamics Business Forum Przemysł 4.0. To cykl pięciu spotkań, z których jedno odbędzie się 15 października we Wrocławiu.

Dynamics Business Forum Przemysł 4.0 w  jest kolejną odsłoną Dynamics Business Forum on tour. To cykl spotkań, które odbędą się w 5 polskich miastach w październiku tego roku. Skierowane są do pracowników i kadry zarządzającej firm produkcyjnych o różnej wielkości i specyfice produkcji.

Podczas spotkań uczestnicy porozmawiają o tym, w jaki sposób innowacje i nowoczesna technologia łączą się z biznesem, wpływając na rozwój strategii przedsiębiorstw i zmianę modeli biznesowych.
Omówione zostaną trendy, nowości technologiczne oraz najnowsze funkcjonalności, które pozwolą dostosować się producentom do coraz bardziej wymagającego rynku czasów cyfrowej transformacji. Zaprezentowane zostaną także najciekawsze procesy realizowane zarówno w małych, jak i dużych firmach produkcyjnych.

Prelekcje rozpoczną się od wprowadzenia w świat Przemysłu 4.0 oraz idei One Microsoft. Przedstawiony zostanie system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz możliwości jego zastosowania w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Będzie pokazane demo systemu, a także case studies z przykładowych projektów wdrożeniowych. Specjaliści porównają funkcjonowanie systemu w modelu chmurowym, tradycyjnym i hybrydowym, a także odpowiedzą na pytanie, ile kosztuje system ERP dla przedsiębiorstwa produkcyjnego. Będzie nie tylko możliwość zadania specjalistom pytań, ale także wzięcia udziału w indywidualnych konsultacjach z ekspertami.

Udział w Dynamics Business Forum jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.  Agenda oraz zapisy na spotkanie na stronie: www.DynamicsBusinessForum.pl

Udostępnij >
T