Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Porozmawiają online o odpowiedzialnym biznesie

Już 3-4 czerwca odbędzie się pierwsza w historii, ogólnopolska konferencja iWealth Online Investment&Business Summit 2020, Invest in The Future, Of Your Business

Według organizatorów konferencja iWealth Online Investment&Business Summit 2020 pozwoli na pozyskanie konkretnej wiedzy z zakresu inwestycji, technologii, prawa, zasad tworzenia odpowiedzialnego biznesu oraz docelowego modelu doradztwa w Polsce. Wydarzenie ma stanowić głos doradczy skierowany do świadomego grona inwestorów oraz przedsiębiorców w zakresie możliwości budowania płynności, stabilności oraz rozwoju swojego biznesu.

Podczas konferencji zostaną poruszone najistotniejsze aspekty rynku kapitałowego oraz ważne obecnie tematy gospodarcze. Partnerami wydarzenia są renomowane instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, kancelaria prawna oraz firmy i organizacje wspierające etyczne inwestowanie i przedsiębiorczość, również w obszarze technologii. Do udziału w przedsięwzięciu zaproszeni zostali wybitni eksperci i praktycy od lat kształtujących rynek kapitałowy oraz wspierający rozwój sektora biznesowego w Polsce i na świecie.

Wśród prelegentów będą m.in.: dr hab. Aleksandra Przegalińska - filozof, futurolog, publicystka, Mariola Szymańska-Koszczyc - Prezes EFPA Polska, wiceprezes WIB,  prof. Witold Orłowski - główny doradca ekonomiczny PwC, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Łukasz Wejchert -przedsiębiorca, inwestor, założyciel Dirlango, Piotr Kuczyński - ekonomista, analityk rynków finansowych i Paweł Łukasiak - społecznik, laureat prestiżowej nagrody Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Człowiek, który zmienia biznes”.

Poza wystąpieniami w formie prelekcji, uczestnicy konferencji będą mieli do dyspozycji pięć bloków merytorycznych, w których wystąpią praktycy z zakresu inwestycji, technologii, biznesu oraz prawa. Będą to: „Scenariusze dla globalnej gospodarki”, „Halo Polska – czy ktoś tu inwestuje?”, „Jak inwestować, aby chronić kapitał przed inflacją?”, „Biznes i Technologie: Kryzys czy szansa na krok do przodu. Nowe trendy na nowy początek” oraz „Konkretnie dla Przedsiębiorców – Biznes w (nie)bezpieczeństwie”.

Konferencja w całości odbędzie się online. Będzie to pierwsze w branży finansowej tak kompleksowe wydarzenie na szeroką skalę udostępnione w tej formie wraz z materiałami w trybie „on demand”.

Udział uczestników w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować na stronie: https://summit.iwealth.pl/?ref=zig

Organizatorem konferencji jest iWealth Management Sp. z o.o.

Udostępnij >
T