Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Procefar dystrybutorem globalnej marki Omron

Międzynarodowa firma Omron Healthcare podpisała umowę z PCF Procefar Sp. z o.o. Dzięki temu ta wrocławska spółka, należąca do Grupy Hasco, będzie wyłącznym dystrybutorem sprzętu medycznego Omron na terenie całej Polski

Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dostawcą i wyłącznym dystrybutorem produktów PPF Hasco-Lek S.A. oraz VIS Sp. z o.o..

 - Dzięki śmiałym planom, odważnym decyzjom oraz utworzeniu w 2016 roku dwóch nowoczesnych centrów logistycznych we Wrocławiu i Łodzi, dystrybucja m.in. produktów leczniczych i wyrobów medycznych, objęła obszar całej Polski – mówi Krzysztof Bukowski, Prezes Zarządu PCF Procefar Sp. z o.o..-  Zaangażowanie wielu osób, konsekwencja w działaniu i profesjonalizm w kontakcie z klientem, pozycjonują Procefar bardzo wysoko. Dowodem na to jest zaufanie, którym obdarzyła nas globalna marka Omron Healthcare. 

Omron Healthcare jest światowym liderem w dziedzinie sprzedaży cyfrowych aparatów do pomiaru ciśnienia krwi oraz nebulizatorów wykorzystywanych w terapii chorób układu oddechowego. Firma ta jest również producentem sprzętu do terapii leczenia bólu o niskiej częstotliwości, elektronicznych termometrów i monitorów składu ciała. Od wielu lat urządzenia marki Omron pomagają ludziom zapobiegać, leczyć i kontrolować swoje schorzenia zarówno w domu, jak i w warunkach klinicznych, w ponad 110 krajach na świecie. Omron Healthcare Europe B.V. działa  na rynkach Europy, Rosji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Główna siedziba firmy Healthcare Group mieści się w Kyoto w Japonii.

Udostępnij >
T