Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Przedsiębiorco, daj sobie pomóc! #ZIGpomaga

Epidemia koronawirusa ma ogromny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Prawie połowa firm w Polsce deklaruje negatywny wpływ rozprzestrzeniania się koronawirusa, kolejne 30 proc. obawia się występowania jego niekorzystnego wymiaru w ciągu najbliższych 3 miesięcy.

Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy zdaje sobie sprawę, iż przedsiębiorcy współpracujący z kontrahentami z państw, w których panuje epidemia koronawirusa mają zapewne wiele pytań, na które poszukują niezwłocznej odpowiedzi. Dlatego zachęcamy Państwa, a w szczególności podmioty zrzeszone w Zachodniej Izbie Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, do kontaktu z Izbą w celu uzyskania wskazówek, w jaki sposób zminimalizować straty spowodowane zaistniałą sytuacją. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami poprzez korespondencję mailową: biuro@zig.pl.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz w celu przeciwdziałania COVID-19 pracownicy biura Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy przeszli w tryb pracy zdalnej. Informujemy, iż telefon stacjonarny będzie nieaktywny do odwołania, dlatego prosimy o kontakt drogą mailową lub na numery telefonów komórkowych podane w zakładce Kontakt na stronie internetowej www.zig.pl.

Udostępnij >
T