Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Przedsiębiorcy spotkali się na spotkaniu wigilijnym

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 r., spotkali się członkowie Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu oraz Loży Dolnośląskiej Business Centre Club na uroczystym spotkaniu opłatkowym środowiska biznesowego Dolnego Śląska.

Przedsiębiorcy, przedstawiciele samorządu, wyższych uczelni, dolnośląskich instytucji oraz duchowieństwa spotkali się w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, aby świętować w szerszym gronie, podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.

– Cieszymy się, że spotkaliśmy się w tym wyjątkowym okresie i w tak wyjątkowym miejscu po trzech latach przerwy – mówił Marek Woron, kanclerz Dolnośląskiej Loży BCC. – Nie możemy tracić energii, hartu ducha i egzystencjonalnego optymizmu, a także siły woli do dalszego działania oraz budowania wartości tak jak to cały czas czynimy.

– To, że po raz kolejny spotykamy się tutaj, w tym gronie, świadczy o wielkim znaczeniu tego wydarzenia – mówił Maciej Sygit, wiceprzewodniczący Rady Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Reprezentujemy rozmaite branże, różne wyznania i taka właśnie jest różnorodna Polska. Nie twórzmy nowych podziałów, ale starajmy się być jeszcze większą i silniejszą wspólnotą.

Goście wzięli też udział w specjalnym poczęstunku. Był tradycyjny barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, krokiety oraz makowiec.

Gościem specjalnym wydarzenia, który otrzymał tytuł Honorowego Mistrza była Elżbieta Jaworowicz - dziennikarka, autorka programu interwencyjnego "Sprawa dla Reportera".

Patronem Spotkania Opłatkowego jest Dozamel Sp. z o.o.

Udostępnij >
T
separator