Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Przenieś swój biznes do świata online i zarabiaj z domu!

Właściciele przedsiębiorstw, którzy w dobie kryzysu zamierzają rozszerzyć swoją działalność w internecie, mogą skorzystać z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Specjalnie dla członków Zachodniej Izby Gospodarczej i dla dolnośląskich firm, agencja Fabryka Idei oferuje bezpłatne konsultacje

Eksperci Fabryki Idei zajmujący się na co dzień kształtowaniem wizerunku przedsiębiorstw i ich promocją nie tylko w sieci, podzielą się swoim doświadczeniem z tymi, którzy planują rozpocząć lub rozwinąć swoją działalność w sieci.

- Ze względu na obecny kryzys i wyjątkowo niekorzystną sytuację, w jakiej znalazło się wiele przedsiębiorstw, postanowiliśmy ruszyć z pomocą i podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem – mówi Magdalena Kasprzykowska, PR & SM Director w Fabryce Idei. – Chcemy pomóc małym i średnim firmom sprawniej działać w internecie. Stąd też postanowiliśmy zorganizować dla nich bezpłatne konsultacje, które odbywać się będą telefonicznie lub przy pomocy skype’a. Dotyczyć będą m.in. strategii działania w sieci oraz sklepów online i lejków sprzedażowych, social mediów i tworzenia kanałów oraz kampanii reklamowych. Doradzimy również w zakresie obsługi graficznej i projektowej oraz public relations. W trakcie konsultacji zaproponujemy działania, które przedsiębiorcy będą mogli wdrożyć samodzielnie. Możemy również przygotować dla nich indywidualne oferty współpracy.

Aby umówić się na bezpłatne konsultacje należy wypełnić formularz  https://forms.gle/XZfBC8xoZ9qFvLf2Ai. Eksperci Fabryki Idei odezą się do wszystkich, którzy się do nich zgłoszą.

 

Udostępnij >
T