Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Reklama za darmo na antenie Telewizji Echo24

Aby pomóc przedsiębiorcom, którzy znaleźli się teraz w trudnej sytuacji, telewizja Echo24 uruchomiła akcję „Echo24 dla biznesu”. Przedsiębiorca za darmo i to aż sto razy może wyemitować na naszej antenie stacji swój spot reklamowy

- Cel jest jeden. To czas, w którym powinniśmy sobie pomagać. Dlatego chcemy, chociażby w ten minimalny sposób, włączyć się do tej wzajemnej, międzyludzkiej pomocy i solidarności - mówi Paweł Czuma, członek zarządu Telewizji Echo24. - Zapraszamy także innych przedsiębiorców do tego, żeby póki jeszcze mogą, pomagali tym, którzy mają gorzej.

Echo24 posiada coraz większą rozpoznawalność i coraz większy zasięg. Naziemna telewizja cyfrowa, sieci kablowe oraz szeroko zakrojona działalność w internecie sprawiają, że dotarcie do lokalnej społeczności jest duże i z dnia na dzień rośnie. Dla przedsiębiorców to szansa na dotarcie z informacjami o ich ofercie do dużego grona odbiorców.

- Na przykład restauratorzy przestawili się teraz na dowozy, inne firmy także zmieniły swoje profile i gdzieś muszą o tym informować - uważa Paweł Czuma. – Najczęściej wykorzystują do tego celu internet. Doszliśmy do wniosku, że pomożemy im w tym zakresie i umożliwimy reklamowanie się za darmo na antenie Telewizji Echo24.  

Wszyscy przedsiębiorcy z Dolnego Śląska, których dotknęły skutki pandemii, mogą wysyłać zgłoszenia na adres sekretariat@echo24.tv.

 

Udostępnij >
T