Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Relacja: Polsko-Łotewskie Forum Gospodarcze

W dniu 28 marca 2019 roku, w Centrum Biznesowo Konferencyjnym ZIG, odbyło się spotkanie z Jego Ekscelencją Panem Edgarsem Bondarsem Ambasadorem Republiki Łotewskiej w Rzeczpospolitej Polskiej oraz przedstawicielami przedsiębiorców Republiki Łotewskiej.

Wizyta łotewskich przedsiębiorców była doskonałą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz znalezienia potencjalnych partnerów do współpracy. Spotkanie otworzył Pan Marek Pasztetnik Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, który powitał zaproszonych gości i poprosił o słowo wstępne Pana Martina Kaczmarskiego Konsula Honorowego Republiki Łotewskiej. Następnie zebrani wysłuchali wystąpienia Jego Ekscelencji Pana Edgarsa Bondarsa. W dalszej części spotkania zabrał głos Pan Karol Przywara Dyrektor Wydziału Współpracy z Zagranicą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Następnie poproszono o zabranie głosu Panią Elizę Sulte przedstawicielkę Investment and Development Agency of Latvia (LIAA), która zapewniła firmy polskie o chęci współpracy i możliwości pomocy w nawiązaniu kontaktów biznesowych z firmami łotewskimi.
W dalszej części spotkania odbyła się prezentacja firm łotewskich:
D.ECO Cosmetics,
Silmachy Remeides,
oraz polskich: 
Elkobis Sp. z o. o.,
Frankonia Poland Sp. z o.o.,
Liquid Technologies sp. z o.o.,
- Onelogistics Polska
,

FIAB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.,
PL-LV trade,
PPH WADEX SA,
Kancelaria Radców Prawnych dr Paweł Bojarski, dr Katarzyna Schmidt-Kwiecińska sp. partnerska,
Organique Sp. z o.o.,
Avicenna-Oil, które przedstawiły zakres swoich działalności oraz możliwości, a zarazem korzyści z nawiązania współpracy biznesowej. Po części prezentacyjnej goście zjedli wspólnie lunch i kontynuowali rozmowy w kuluarach.

Udostępnij >
T