Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Rozpoczął się Kongres Firm Rodzinnych

Kilkuset przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski spotkało się we Wrocławiu na największym w Polsce wydarzeniu zorganizowanym specjalnie dla nich. Tegoroczna edycja Kongresu Firm Rodzinnych odbywa się pod hasłem „Własność zobowiązuje”

Kongres Firm Rodzinnych odbywający się we wrocławskim Haston City Hotel, to najważniejsze w regionie wydarzenie skierowane do przedsiębiorców rodzinnych – zarówno tych małych, działających lokalnie, jak i tych dużych, którzy obecni są na rynku krajowym i międzynarodowym. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszono właścicieli firm i członków rodzin zaangażowanych w prowadzenie przedsiębiorstw oraz pokolenie sukcesorów, czyli następców przygotowujących się do zarządzania w przyszłości biznesem rodzinnym.

W tym roku zaplanowane są m.in.: dyskusje i prezentacje związane z innowacyjnymi modelami sukcesji, pokazujące rolę kobiet i partnerstwa w sukcesie firmy rodzinnej, poświęcone zarządzaniu pracownikami firmy rodzinnej oraz podkreślające rolę aktywności zagranicznej w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Zaprezentowane zostaną także inspirujące i przełomowe koncepcje oraz modele rozwojowe firm rodzinnych, które mogą być wzorem i natchnieniem dla uczestników.

Podczas dwudniowego wydarzenia przedstawiciele firm i eksperci z obszarów zarządzania, prawa, handlu i marketingu, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Będą też dyskutować i odpowiadać na pytania uczestników. To doskonała okazja do spotkania przedsiębiorców mających podobne doświadczenia do wymiany poglądów na temat prowadzenia rodzinnego przedsiębiorstwa.  

W planie dwudniowego wydarzenia są także spotkania warsztatowe i networkingowe. Uczestnicy wezmą również udział w prezentacji, gdzie motywem przewodnim będą osiągnięcia dolnośląskich manufakturowych wytwórców win i serów

Organizatorami wydarzenia są Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, Centrum Biznesu Rodzinnego, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Związek Pracodawców Polska Miedź. Patronem wiodącym drugiego dnia kongresu jest Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

Udostępnij >
T