Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Selena pomaga dolnośląskim szpitalom

Grupa Selena rozpoczęła produkcję żelu do dezynfekcji rąk TYTAN HEALTH. Pierwsza partia tego preparatu zostanie przekazana bezpłatnie do dolnośląskich szpitali - łącznie 10 tys. opakowań, po 500 ml każde

TYTAN HEALTH – dezynfekujący żel do rąk o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym będzie produkowany przez jeden z zakładów Grupy Selena – spółkę Libra, która mieści się w Dzierżoniowie na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Produkt uzyskał już pozwolenie wydane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

- Chcemy włączyć się w pomoc Polakom w tym trudnym dla wszystkich czasie – mówi Krzysztof Domarecki, Prezes Zarządu Grupy Selena. - W szybkim tempie udało się dostosować linie technologiczne i nasz zakład rozpoczął już produkcję. Receptury zgodne ze standardami WHO opracowali specjaliści z Selena Labs, a następnie uzyskaliśmy niezbędne pozwolenie. Rozumiemy, że obecnie liczy się każda inicjatywa, która może wspomóc polską służbę zdrowia oraz zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. Mamy już doświadczenie z Chin – gdzie działają nasze zakłady i wiemy, jak ważna jest masowa oraz szybka reakcja. Dlatego chcemy angażować się i wspierać Polaków na Dolnym Śląsku. Pierwszą partię produktów przekazujemy bezpłatnie do dolnośląskich szpitali. 

Żele wejdą także do oferty Grupy Selena i będzie można je kupić w ramach standardowych zamówień składanych w dziale handlowym.

Udostępnij >
T