Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Sprzedaży warto uczyć się od profesjonalistów

Umiejętność skutecznej sprzedaży własnych produktów i usług to podstawa udanego biznesu. Będzie można się jej nauczyć już w najbliższą sobotę, 21 września, podczas szkolenia „The Gold Winning Team”, które poprowadzi Beatrice Bartlay – międzynarodowy trener biznesu i rozwoju osobistego.

Jak jasno określić grupę docelową, skoncentrować się na stałych klientach, wykorzystywać do sprzedaży rekomendacje i media społecznościowe, a także rozpocząć współpracę z większymi partnerami i jak radzić sobie z całą masą przeszkód utrudniających biznes – tego wszystkiego nauczą się uczestnicy szkolenia „The Gold Winning Team”, które poprowadzi Beatrice Bartlay – międzynarodowy trener biznesu i rozwoju osobistego. Osoby, które wezmą udział w spotkaniu dowiedzą się również jak zbudować skuteczny zespół, stworzyć niepowtarzalny system sprzedaży i regularnie otrzymywać powtarzające się zamówienia. 

- W swojej dwudziestoletniej karierze towarzyszyłam setkom klientów w budowaniu ich zespołów sprzedażowych, operacyjnych i zarządzających – mówi Beatrice Bartlay. – Zauważyłam, że niezależnie od wielkości biznesu, mają zawsze te same problemy. To brak pewnych siebie handlowców, słaba komunikacja w zespole, źle dobrane metody sprzedaży, niezdrowa rywalizacja, brak nastawienia na sukces i w rezultacie brak oczekiwanych wyników. Chcę pomóc uczestnikom zmienić tę rzeczywistość i dzięki temu osiągnąć realny sukces w biznesie.   

Szkolenie „The Gold Winning Team” odbędzie się w najbliższą sobotę, 21 września 2019 r w Hotelu Śląsk we Wrocławiu, przy ul. Oporowskiej. Zapisy na to wydarzenie na stronie: https://beatricebartlay.com/pl/tgwt-21-09/

Beatrice Bartlay z pochodzenia jest Polką. Ma na swoim koncie 52 mln funtów osobistej sprzedaży. Jest laureatką wielu brytyjskich prestiżowych nagród i nominacji biznesowych przyznawanych m.in. przez London Chamber of Commerce and Industry. Laureatka plebiscytu „Biznesowe Inspiracje Polek na Świecie” organizowanego przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet oraz Premier International Business Club. Wybrana  przez brtytyjską Federation of Small Businesses do grona 100 wybitnych kobiet, które są wzorami do naśladowania w biznesie. Autorka książek „Work Smart Not Hard”, „Liberty - Women Mean Business” oraz „Kobiety w Karierze”. Współautorka książki  ‘Biznesowe Inspiracje Kobiet’.

Patronem medialnym szkolenia „The Gold Winning Team” jest WroBiznes.pl.

Udostępnij >
T