Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Stadion Wrocław

Oferta dla Członków Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. Centrum Konferencyjno - Eventowe. Klub Diamentowy. Klub Biznesowy.

Stadion Wrocław, to wielofunkcyjne i nowoczesne miejsce oferujące szeroki wachlarz możliwości dla organizatorów różnorodnych wydarzeń. Obiekt świetnie sprawdza się nie tylko, jako arena rozgrywek piłkarskich i imprez masowych, ale również, jako miejsce bardziej kameralnych eventów. 

Nowocześnie wykończone i wyposażone przestrzenie Centrum Konferencyjno – Eventowego zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oprócz sal konferencyjnych, bankietowych, czy przestrzeni targowych, dysponujemy mniej standardowymi powierzchniami, które z powodzeniem można zaadaptować do organizacji wydarzeń wymagających nieszablonowych rozwiązań. 

Wielką zaletą obiektu jest znakomity dojazd z każdego kierunku miasta, sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz dostępność obszernego parkingu. Nasi klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty cateringowej oraz atrakcji dodatkowych, takich jak zwiedzanie obiektu, wyścigi na torze kartingowym, czy skoki z dachu stadionu.

Dopełnieniem całości jest bez wątpienia fakt, iż wydarzenie organizowane na piłkarskim stadionie, to nietypowy pomysł i prestiż.

Nasz profesjonalny zespół doradzi w wyborze odpowiedniej przestrzeni oraz będzie wspierał podczas organizacji wydarzenia, a także w trakcie jego trwania.

Klub Biznesowy zlokalizowany na poziomie I Stadionu Wrocław to idealne miejsce na dużą imprezę, konferencję czy uroczystą galę. Ogromna, imponująca przestrzeń, niebanalny wystrój oraz profesjonalna obsługa to gwarancja udanego przebiegu każdej imprezy.

Klub Diamentowy usytuowany w najbardziej prestiżowej części Stadionu Wrocław. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Lóż Super VIP na poziomie 3. stadionu. Bezpośrednie wyjście na taras VIP, na którym znajdują się wygodne miejsca z najlepszą widocznością na murawę, to gwarancja przeżywania sportowych emocji w najlepszym komforcie. Doskonałym dopełnieniem wrażeń z udziału w wydarzeniu meczowym jest nowoczesna przestrzeń z Klubu 96 miejscami, indywidualną obsługą kelnerską oraz nieograniczonym cateringiem. Goście Klubu Diamentowego mają również do dyspozycji parking, zlokalizowany przy wejściu do Strefy Super VIP.

Oferujemy również siedem różnej wielkości, kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych, zlokalizowanych na poziomie 3 oraz dwie sale zlokalizowane na poziomie 0. Ich usytuowanie daje możliwość organizacji równoległych spotkań i prelekcji, jak również wydarzeń im towarzyszących (bankietów, wystaw, targów).

W naszej ofercie znajduje się  kilkanaście nowocześnie wyposażonych Lóż VIP z  możliwością dowolnej aranżacji oraz widokiem na murawę stadionu. Doskonale zlokalizowane pomieszczenia zapewniają komfort oraz pełną prywatność.  Dzięki wyjątkowemu wystrojowi wnętrza loży, wszystkie spotkania odbywają się w niepowtarzalnej, eleganckiej i prestiżowej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Oferta dla Członków Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy.pdf

Udostępnij >
T