Zgłoś uwagę Reklama gryfów
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Sukces ukryty w produkcie

Doskonała jakość oraz sukces na rynku polskim lub zagranicznym to cechy jakimi powinien wyróżniać się laureat konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” w kategorii „Dolnośląski Produkt Roku”.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” od kilkunastu lat nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. 

- Na Dolnym Śląsku jest wiele firm, znanych nie tylko w naszym terenie, ale również na całym świecie, które działają prężnie i z sukcesami, a ich szefowie i pracownicy  nawet nie zastanawiają się nad tym, że jednocześnie promują region – mówi prof. Marian Noga, Dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem WSB we Wrocławiu, członek Kapituły Konkursu. – „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” pozwala nagrodzić te starania oraz widoczne efekty ich pracy i zaangażowania.

Jedną z kategorii konkursowych jest „Dolnośląski Produkt Roku”. Jest ona skierowana do tych przedsiębiorstw, których produkt osiągnął sukces i stał się rozpoznawalny w całym kraju lub poza jego granicami.

- Chcemy docenić te podmioty, które podkreślają pochodzenie z naszego regionu, a jednocześnie dostarczają produkty i usługi na najwyższym poziomie – dodaje prof. Marian Noga. - Promują w ten sposób Dolny Śląsk jako miejsce ludzi przedsiębiorczych i kreatywnych, gdzie powstają nowe idee.

Dolnośląski Gryf jest przyznawany w tej kategorii już nie pierwszy raz. W ubiegłym roku laureatem w tej dziedzinie zostało świdnickie przedsiębiorstwo Solgaz Sp. z o.o.

- Już samo znalezienie się wśród nominowanych to ogromne wyróżnienie - Ireneusz Bartnikowski, prezes Solgaz Sp . z o.o. - Jest przecież tyle świetnie prosperujących firm na rynku, pełnych innowacyjnych rozwiązań i profesjonalnych strategii, które realizują. Statuetkę, jaką otrzymaliśmy, mierzymy nie tylko w kategorii sukcesu, ale przede wszystkim traktujemy, jako motywację do dalszego działania. Produkty, powstające w naszej fabryce trafiają do domów na całym świecie – to dowód na to, że nasi klienci obdarzyli nas dużym zaufaniem. Nie chcemy i wręcz nie możemy ich zawieść. Zdobyte wyróżnienie przyczyniło się do wzrostu wiarygodności i pozycji marki Solgaz na światowym rynku, co przekłada się na coraz większą ilość zadowolonych użytkowników naszych produktów. Spełnione oczekiwania klientów to dla nas największy priorytet.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/. Można je przesyłać do 15 września 2019 roku.

Spośród kandydatów w każdej kategorii Kapituła Konkursu wybiera trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzymuje statuetkę „Dolnośląskiego Gryfa”.

Udostępnij >
T