Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Telewizja Echo24 wraca na antenę!

Po ponad roku nieobecności na antenie wraca Telewizja Echo24. Nowi właściciele spółki - Paweł Czuma i Tomasz Nykiel (były wiceprezes Echa24) - odkupili ją od szczecińskiego przedsiębiorcy, który wcześniej nabył ją od firmy ATM Grupa. Telewizja na antenę wróci w czerwcu. Ekipa już w tym momencie organizuje się w swojej dawnej siedzibie w Bielanach Wrocławskich.

- Razem z moim biznesowym partnerem Tomaszem Nykielem jesteśmy przekonani, że na wrocławskim i dolnośląskim rynku medialnym jest miejsce dla lokalnej, prywatnej stacji telewizyjnej, która będzie nadawać na częstotliwości naziemnej telewizji cyfrowej, w telewizjach kablowych i w internecie - mówi Paweł Czuma. - Chcemy być telewizją informacyjną, zajmującą się najważniejszymi sprawami mieszkańców Wrocławia i regionu. Ma nas wyróżniać bardzo bliska relacja z widzami i ich codziennym życiem. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie staniemy się liczącym, choć lokalnym medium.


- Mamy już skompletowany sprzęt nagraniowy i emisyjny, pozostaje nam uzupełnić ekipę stacji i możemy ruszać. Chcemy zrobić to jak najszybciej, bo wciąż jestem pytany przez naszych dawnych widzów o powody likwidacji Echa24 i szanse na jej powrót - podsumowuje Tomasz Nykiel.


Udostępnij >
T