Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Telewizja Echo24 wraca na antenę!

Po ponad roku nieobecności na ekrany wraca telewizja Echo24. Obejmie swoim zasięgiem całą metropolię wrocławską.

Pierwszymi właścicielami Echo24 byli:  Tomasz Kurzewski (ATM Grupa), Marek Majewski (Neonet) i Piotr Krupa (Kruk). Pod ich rządami stacja działała do końca marca 2018 roku. Po jej zamknięciu spółka sprzedała ją szczecińskiej firmie MWE Teleport. Obecnie jej właścicielami są Paweł Czuma i Tomasz Nykiel, którzy postanowili ją reaktywować.

- Będziemy zajmować się tematami, którymi żyje Wrocław i okoliczne miejscowości – mówi Paweł Czuma, obecny właściciel Echo24. - Chcemy być bliżej widzów, co oznacza, że nasze materiały będą realizowane w ich punktu widzenia. To, że będziemy telewizją lokalną jest naszym świadomym wyborem i powodem do dumy.

Telewizyjna będzie miała swoją siedzibę tam, gdzie funkcjonowała wcześniej, czyli w biurowcu ATM w Bielanach Wrocławskich. Będzie współpracowała z młodymi dziennikarzami, których sama wyszkoli.

Od przyszłego tygodnia Echo 24 będzie można odbierać za pomocą naziemnych anten telewizyjnych, a także w sieciach kablowych oraz w Internecie na stronie www.echo24.tv.

Udostępnij >
T