Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Uroczyście otworzyli WORKO

Nowoczesna i wygodna przestrzeń dla biznesu m.in. małych firm, startupów oraz freelancerów – to właśnie WORKO - nowy projekt biurowy Ventage Develoment.

Wrocławski deweloper Ventage Development uroczyście otworzył nowy projekt WORKO, czyli  biura serwisowane z powierzchnią coworkingową.  Znajduje się on na 5. i 6. piętrze biurowca Promenady ZITA przy ul. Słonimskiego 1A.

Działalność WORKO opiera się na elastycznym czasowo i kosztowo najmie miejsca do pracy. Można tu wynająć nawet jedno biurko i nie wiązać się długoterminową umową. Jednak poza miejscem pracy, najemcy mogą liczyć również na wiele udogodnień m.in. sale konferencyjne z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym, wyposażenie biura, kuchnię oraz całodobowy dostęp do Wi-Fi. W dodatku wszystko to jest tu dostępne 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Jak twierdzi inwestor to doskonałe miejsce, aby zaprosić tu swoich klientów, omówić przy kawie pomysły z kolegą z biurka obok albo czerpać pełnymi garściami z kreatywnej energii, unoszącej się w części wspólnej WORKO.  Dodatkowym atutem tego miejsca jest też twórcza i inspirująca atmosfera.

WORKO jest częścią biurowca ZITA, znajdującego się w projekcie Promenady Wrocławskie. To wielofunkcyjna dzielnica, gdzie można znaleźć z m.in. żłobek, przedszkole, sklepy, kawiarnie i restauracje. Z kolei po pracy wybrać się do klubu fitness, na przejażdżkę rowerem lub spacer nadodrzańską promenadą.

Udostępnij >
T