Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
W biznesie liczą się innowacje

Przedsiębiorstwa wyróżniające się szczególną innowacyjnością własnych przedsięwzięć mają szansę na statuetkę Dolnośląskiego Gryfa w kategorii „Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój”. Doceniona będzie tu zwłaszcza wyjątkowość wdrażanych pomysłów, ich zyskowność oraz wpływ na rozwój firmy.

 „Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój” skierowana jest do firm funkcjonujących dłużej niż dwa lata, które osiągnęły sukces właśnie na bazie innowacji m.in. produktowych, procesowych, organizacyjnych lub marketingowych. Oceniana jest tu przede wszystkim wyjątkowość konkretnego pomysłu, jego wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, a także nakłady poniesione na jego realizację oraz ich zwrot.

- „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza” to najważniejsza tego typu inicjatywa biznesowa w regionie – mówi Jakub Matusiak, dyrektor w dziale podatkowo-prawnym w PwC. -  Statuetką Gryfa nagradzamy przedsiębiorstwa i instytucje z Dolnego Śląska, które w ostatnim czasie osiągnęły znaczące sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dużą wagę przywiązujemy do innowacyjności, dlatego pierwszą kategorią konkursową jest “Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes”. Wyróżnimy w niej te firmy, które dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań, narzędzi czy produktów, mogą pochwalić się wzrostem przychodów lub transformacją swojego biznesu. Pod uwagę będziemy brali zarówno wyjątkowość pomysłu, jak też efekty wynikające z jego wdrożenia w organizacji - pozytywny wpływ na skalę działalności i wyniki firmy.

Ubiegłorocznym laureatem Dolnośląskiego Gryfa właśnie w kategorii „Innowacyjny pomysł na biznes/ rozwój” była firma Fantasy Expo.

- Było to podkreślenie znaczenia naszej marki w całym regionie – uważa Wojciech Jeznach, współwłaściciel Fantasy Expo Sp. z o.o. - Chociaż nasza działalność ma charakter międzynarodowy, to wiemy, że zajmujemy ważne miejsce w stworzeniu nowoczesnego i innowacyjnego Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Nagroda docenia równocześnie pracę całego zespołu zaangażowanego w dynamiczny rozwój naszej agencji marketingowej. Każdy w naszej firmie wie, że dołożył mniejszą lub większą cegiełkę do wspólnego sukcesu. Nagroda ta pozwoliła zwiększyć rozpoznawalność marki Fantasy Expo jako agencji gamingowej w regionie i pomaga w pozyskiwaniu najlepszych specjalistów, a to jeden z kluczowych czynników w rozwoju.

Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybierze trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzyma statuetkę „Dolnośląskiego Gryfa”.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/. Można je przesyłać do 15 września 2019 roku.

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu XVI edycji konkursu odbędzie się 21 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki.

Udostępnij >
T