Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
W weekend duże targi mieszkaniowe

Oferty domów i mieszkań z rynku wrocławskiego i okolicznych miejscowości, informacje dotyczące zakupu, finansowania i ubezpieczenia nieruchomości, a także urządzania wnętrz – na to wszystko mogą liczyć Ci, którzy odwiedzą w dniach 1-2 lutego Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie

Targi odbędą się na Stadionie Wrocław, gdzie w jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertami wielu deweloperów i pośredników oraz dowiedzieć się więcej o formach finansowania zakupu nieruchomości, sposobach zabezpieczenia w umowie z deweloperem, a także o tym, co decyduje o komforcie mieszkania w nowym „M”.

Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w wykładach i szkoleniach związanych tematycznie z zakupem nieruchomości m.in. „Zdolność kredytowa – co warto wiedzieć przed ubieganiem się o kredyt”, „Kredyt hipoteczny w 2020 r. – co warto wiedzieć?”, „Mój pierwszy kredy hipoteczny – praktycznym poradnik”, „Jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym”, „Prawidłowe umowy kupna z deweloperem” czy „Odbiór techniczny mieszkania”. Dotyczyć one będą także wygody i komfortu mieszkania m.in.: „Na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania” lub „Rola architekta wnętrz w procesie zakupu, remontu oraz wyposażenia nowego mieszkania i domu”.

Obecność na targach zapowiedziały już takie firmy, jak m.in. ROBYG S.A., , ATAL S.A., BOUYGUES IMMOBILIER, DEVELIA S.A., RONSON DEVELOPMENT oraz te budujące lokalnie m.in.: Arkop Dewelopment, SALWIRAK Sp. z o.o., Inkom S.A., Triada Developer, WPBM "MÓJ DOM" S.A., PCG Sp. z o.o., . Patronem targów jest firma Arkop Deweloper.

Wstęp bezpłatny. Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie www.targimieszkaniowe.pl.

 fot. Stadion Wrocław

Udostępnij >
T