Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Warto umieć się zaprezentować

Jak opanować sztukę autoprezentacji, raz na zawsze pozbyć się tremy i z sukcesem budować swoją markę każdego dnia – tego wszystkiego będą mogli nauczyć się uczestnicy szkolenia pt. „Autoprezentacja”, które w najbliższą sobotę, 19 października, poprowadzi Beatrice Bartlay

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli nauczyć się m.in. jak napisać ekspercką notę biograficzną oraz sztuki autoprezentacji, pozwalającą niezależnie od sytuacji na składne i konkretne zaprezentować się przed wielką i małą publicznością.

- Swój sukces w biznesie zawdzięczam właśnie autoprezentacji, którą uważam za kluczową umiejętność – twierdzi Beatrice Bartlay. – Powinien ją opanować każdy, niezależnie od wieku, płci, statusu materialnego, tego czy pracuje lub prowadzi własny biznes, a nawet bez względu na to, w jakim kraju mieszka. „Powiedz mi coś o sobie” lub „Czym się zajmuje Twoja firma?” to najczęstsze prośby i pytania na spotkaniach biznesowych. Zdarza się, że wówczas towarzyszy temu pustka w głowie i często nie wiadomo, co powiedzieć. Wiele osób na samą myśl, że ma się przedstawić, udzielić wywiadu lub przygotować prezentację, ma drżące ręce i ból żołądka. Warto więc to zmienić.

W trakcie szkolenia będzie można także nauczyć się sztuki rekomendacji. Pozwoli ona rozwinąć i wzmocnić umiejętności przydatne podczas spotkań networkingowych, co w przyszłości umożliwi budowanie efektywnych relacji biznesowych.

Beatrice Bartlay z pochodzenia jest Polką. Ma na swoim koncie 52 mln funtów osobistej sprzedaży. Jest laureatką wielu brytyjskich prestiżowych nagród i nominacji biznesowych przyznawanych m.in. przez London Chamber of Commerce and Industry. Laureatka plebiscytu „Biznesowe Inspiracje Polek na Świecie” organizowanego przez Międzynarodową Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet oraz Premier International Business Club. Wybrana  przez brtytyjską Federation of Small Businesses do grona 100 wybitnych kobiet, które są wzorami do naśladowania w biznesie. Autorka książek „Work Smart Not Hard”, „Liberty - Women Mean Business” oraz „Kobiety w Karierze”. Współautorka książki  ‘Biznesowe Inspiracje Kobiet’.

Szkolenie „Autoprezentacja” odbędzie się 19 października 2019 r. w Hotelu Śląsk we Wrocławiu.

Patronem medialnym wydarzenia jest WroBiznes.pl.

Udostępnij >
T