Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Wielka Gala Biznesu 2019 już za miesiąc!

Dokładnie za miesiąc poznamy zdobywców tegorocznych Gryfów. Ich wręczenie nastąpi 21 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

„Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza” to konkurs, którego zadaniem jest promowanie liderów rozwoju Dolnego Śląska, a jednocześnie inspirowanie firm i instytucji, do działań wpływających na sukces całego regionu. Dla przedsiębiorstw i samorządów Dolnego Śląska to doskonała okazja, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Bogata historia Gryfów świadczy o prestiżu tej nagrody, a sam konkurs co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku Gryfy zostaną wręczone w ośmiu kategoriach. Są to m.in. Innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, Start-Up Roku, Dolnośląski Produkt Roku, Pionier Wieku Cyfrowego. Tegorocznymi nowościami są cztery kategorie - Nagroda za działania proekologiczne, Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcia angażujące społeczność lokalną, Skuteczna Kampania Marketingowa oraz Wizjoner Przestrzeni.

Uroczystym rozstrzygnięciem konkursu jest Wielka Gala Biznesu, w której udział wezmą właściciele najprężniej działających przedsiębiorstw, a także przedstawiciele wyższych uczelni, samorządów oraz władz wojewódzkich i państwowych. Poza prezentacją wszystkich nominowanych i laureatów tegorocznych Gryfów, zaplanowano również atrakcyjną część artystyczną, która na razie jest tajemnicą. Każda firma lub samorząd, które  przesłały zgłoszenie na konkurs, otrzymają bezpłatne zaproszenie na to najbardziej prestiżowe biznesowe wydarzenie na Dolnym Śląsku. W tym roku po raz kolejny odbędzie się ono w Narodowym Forum Muzyki.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz partner merytoryczny – firma PwC. Patronem Strategicznym wydarzenia jest firma Kaczmarski Group SA sp. z o.o. sp.k. właściciel marki ChrońPESEL.pl i organizator Programu Rzetelna Firma.

Udostępnij >
T